به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
سیب و تاثیر آن بر زیبای پوست

سیب و تاثیر آن بر زیبای پوست

index

سیب میوه خوشمزه است که خواص بیشماری دارد از قدیم گفتند کسی که روزی یک عدد سیب بخورد دوا و درمان را از خانه خود دور کرده ویتامین ها و املاح سیب نه تنها از جهت سلامت مورد توجه هستند بلکه خواص زیباسازی نیز دارند مثلا برای از بین بردن حلقه های تیره دور چشم  می توانید از دو ورقه سیب کمک بگیرید به این ترتیب که به پشت بخوابید چشمها را ببندید و روی هر چشم یک ورقه سیب بگذارید چند دقیقه بعد صورتتان را بشوئید.

سرکه سیب در زیبا سازی مصارف گوناگونی دارد از جمله آنکه با عناصر طبیعی دیگر ترکیب با ارزشی می سازد که می توان به عنوان لوسیونهای نرم کننده از آن استفاده کرد. این ترکیب به خصوص برای پوستهای خشک مغذی و تقویت کننده است برای ساختن این لوسیونهای نرم کننده از آن استفاده کراین ترکیب به خصوص برای پوستهای خشک مغذی و تقویت کننده است برای ساختن این لوسیون اول مواد زیر را تهیه کنید.

۴ قاشق غذا خوری سرکه سیب ، ۲ عدد زرده تخم مرغ، یک چهارم فنجان روغن کنجد ، یک قاشق چایخوری کامفر ، چند قطره عصاره نعناع صحرائی

طرز تهیه: روغن ها را به آرامی با زرده تخم مرغ مخلوط کنید درست مثل اینکه می خواهید مایونز درست کنید بعد کامفر و سرکه را مخلوط کنید. سپس همه را با هم در آمیزید و از آن استفاده کنید.

منبع: پست اختصاصی خانوم گل

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *