به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
گونه‌هایتان را برای نوروز ۹۶ سفت و برجسته کنید+دستورالعمل

گونه‌هایتان را برای نوروز ۹۶ سفت و برجسته کنید+دستورالعمل

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۹۵ بسیاری از خانم‌ها به فکر تغییر و تحول در ظاهر خود هستند، نکته اصلی اهمیت دادن به سلامت، جلوگیری از انجام کارهای خطرناک و مضر برای بدن و همچین صرفه‌جویی در وقت و هزینه است.

به جای صرف هزینه‌های سنگین برای تزریق بوتاکس و انواع پروتز به گونه و حتی چانه خود می‌توانید با صرف اندکی وقت و ممارست در تمرین‌های ورزشی چهره‌ای زیبا و جذاب بدست آورید.
برای این مقصود کافی است حرکات ورزشی زیر را هر روز جلوی آینه انجام دهید. پس از ۲ الی سه هفته نتایج شگفت انگیز آن بر پوست صورتتان را مشاهده کنید.

توجه شود که استفاده از کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از کشیدگی پوست و بروز چین و چروک است. همچنین حرکات را باید با ملایمت انجام دهید، زیرا کشش شدید پوست باعث افتادگی و بروز چین و چروک‌های زودرس می‌شود.

نخست جلوی آینه قرار بگیرید و دهان خود را کاملا باز کنید. زبان خود را به شکل لوله در آورده و به دندان‌های ردیف بالا نزدیک کنید.

در همین حالت سعی کنید لبخند بزنید. گونه‌ها به این شکل برجسته می‌شود و آنگاه تمرین اصلی را آغاز می‌کنید.

دست‌ها را به صورت کشیده در ۲ طرف صورت مماس بر خط فک و روی استخوان گونه قرار دهید و آغاز به انجام حرکات دورانی در جهت عقربه‌های ساعت کنید. پس از ۲۰ بار حرکات دورانی، این حرکت را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت انجام دهید.

توجه کنید که هیچ گونه فشاری نباید به صورت شما وارد شود چرا که باعث کشیدگی و چروک پوست می‌شود. اگر پوست شما بسیار خشک است تا زمان برطرف شدن مشکل، این تمرین را انجام ندهید.

لازم به ذکر است که موفقیت این تمرین استمرار در انجام آن است و این حرکت را هر روز باید انجام دهید، در غیر این صورت به حالت اول بر می‌گردد.

[ad_2]

منبع

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *