به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
باز هم فصل سرما و پکیج دیواری

باز هم فصل سرما و پکیج دیواری

رادیاتورها شکل ها و انواع گوناگونی دارد که هر کدم از این رادیاتورها کاربردهای گوناگونی دارند که ممکن استب برای فضاهای گوناگونی طراحی شده است و سبک و نحوه ی استفاده از این رادیاتورهای شیوه خاص خود را دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. مطمئنا باز هم فصل سرما و پکیج دیواری برای خانواده هایی که پیشتر تدارکات لازم را درنظر نگرفته بودنند، دردسرساز خواهد شد.

باز هم فصل سرما و پکیج دیواری

رادیاتور قرنیزی

رادیاتورهای قرنیزی تحول بسیار عظیمی در صنعت تاسیسات هستند که جای خود را در بین محصولات را رادیاتور به طور کاملا زیرکانه باز کرده اند. شکل گرفتن این رادیاتورها سبب شد که معایبی که در رادیاتورهای قدیمی وجود داشت کاملا برطرف شود و مشکلاتی که برای تامین گرمای کف و سطوح وجود کاملا برطرف شد.

متریال استفاده شده در رادیاتور های قرنیزی از آلومینیوم سری ۶۰۶۳ می باشد که یکی بهترین آلیاژهای مرسوم در مواد آلومینیومی می باشد استفاده از این آلیاژ در استاندارد ۳۶۰ سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان یکی از ملزومات اصلی رادیاتور قرنیزی الزامی شد.

باز هم فصل سرما و پکیج دیواری

پکیج دیواری

پکیج دیواری یکی وسایل گرمایشی می باشد که تحول بسیار زیادی در صنعت وسایل گرمایشی ایجاد نمود که سبب شد نیاز بسیار از مردم به وسایل گرمایشی تا حد قابل توجهی برطرف شود. یکی از مواردی که می توان در مورد پیکج دیواری گفت این است که این محصول سبب شد که دیگر نیازی به موتورخانه و هزینه و تعمیر و نگهداری ان که بسیار سنگین بود، نباشد.

پکیج های دیواری را معمولا برای مصرف خانواری استفاده می کنند که وظیفه ی اصلی آن گرم کردن آب مورد نیار خانوار می باشد. در زمان های گذشته هزینه های فوق العاده سرسام آوری جهت گرم کردن فضا و آب مورد نیاز صرف می شد یکی از این هزینه های هزینه ی موتور خانه می باشد.

جدا از اینکه نگهداری از موتور خانه هزینه ی زیادی دارد تعمیر و تامین سوخت آن سخت و نیازمند زمان بسیار زیادی می باشد منطقی است که از پکیج دیواری استفاده نمایید. و موضوع دیگری که در مورد موتورخانه ها وجود دارد این است که فضای بسیار زیادی را لازم دارد و ممکن است برای کسی که فضای کمی را دارد استفاده از موتورخانه مشکل ساز باشد. هر واحدی که قصد دارید پکیج دیواری داشته باشد به راحتی می تواند پکیج دیواری برای خود به صورت مجزا داشته باشد و از مزیای بیشمار آن بهرمند شود. این پکیج دیواری جدا از مزایای خود دارای بازدهی بسیار بالایی می باشد که ممکن است برای چندین سال وظیفه گرمایشی محل مورد نظر شما را تامین نماید.

محل هایی که از پکیج دیواری در آن مکان ها استفاده می شود مکان هایی مانند دکوراسیون آشپزخانه یا آبدار خانه می باشد که بتواند تبادل هوا را راحت تر انجام دهد. این محصول می تواند به راحتی هزینه ای که صرف گرمایش ساختمان یا منزل خود را می کنید تا اندازه بسیار زیادی کاهش دهد و فضای دلخواه شما را تا اندازه ی مورد نظر شما به گرما مطلوب برساند.

استفاده از پکیج دیواری در آشپزخانه و یا آبداخانه باعث میوشد که دسترسی به آن بسیار آسان تر شود و رفاه مصرف کنننده را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. این سیستم به دلیل عدم استفاده مشترکی که می توان از آن نمود سبب شده است که هزینه های شما تاحد بسیار زیادی کاهش یابد و رفاه و راحتی را برای شما که مصرف کننده هستید به ارمغان بیاورد. این مزییت در این فناوری مهم سبب شده است که شما در هر زمان که دوست داشتید این پکیج را کاملا خاموش نماید و یا اینکه درجه ان را تا اندازه دلخواه خود تنظیم نمایید تا فضا را با سلیقه ها گرم نماید و در صورتی که در آپارتمان یا منزل خود حضور نداشتید بتوانید این دستگاه را کاملا به صورت خاموش درآورید.

باز هم فصل سرما و پکیج دیواری

انواع پکیج های دیواری

پکیج ها دیواری مدل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به نیاز مصرف کنند و شرایط خاصی که مد نظر مشتری می باشد در محل مورد نظر نصب می شود. برای نمونه می توانیم به این مورد اشاره کنیم که از پکیج هایی که از مخزن استفاده می کنند در محل های که با رسوبات فراوان آب مواجه هستند استفاده می شود و پیشنهاد بسیار مناسبی برای این شرایط می باشند.

پکیج ها دیواری با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند برای مثال پکیج فن دار اینگونه است که با پکیج ها شوفاژ دارای فرق زیادی دارند و مخزن آن ها به صورت بسته شده و محفوظ ارائه می شود. در این مدل های دود حاصل از احتراق به وسیله دودکش از این محفظه به بیرون مکیده می شود جنس این دودکش کاملا دوجداره می باشد و امکان اینکه دود از این دودکش ها به بیرون نفوذ کند احتمالی در حدود صفر درصد می باشد به همین دلیل پکیج های دیواری به عنوان پکیج هایی که کاملا ایمن هستند می شناسند.

در صورتی که شما در منزل یا محل کار خود حضور نداشته باشید و برق یا گاز به هر دلیلی دچار قطعی ناگهانی شود این پکیج ها به صورت کاملا اتوماتیک سیستم خود به طور کامل خاموش می کنند. که یکی از لازمه هایی که باید در زمینه ی ایمنی صورت گیرد همین مطلب می باشد.

اگر در ساختمان و منزل خود از موتورخانه استفاده می کنید و قصد دارید که در محل مورد نظر خود از پکیج یا شوفاژ دیواری استفاده کنید باید در اولین فرصت لوله کشی که برای موتور خانه ی خود انجام داده اید را به طور کامل تعویض نماید و لوله کشی در نظر بگیرید که برای پکیج دیواری شما مناسب می باشد. در صورتی که این مورد را رعایت ننمایید ممکن است در زمان کوتاهی سیستم گرمایشی شما ما مشکلات فراوانی مواحه شود. در پایان لازم می دانیم به این نکته هم اشاره داشته باشیم که خدمات پس از فروش یکی از مهمترین ویژگی ها برای خرید آبگرمکن یا پکیج دیواری است!

منبع: http://khanomgol.ir

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *