به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
رفع مشکل پاک شدن آرایش در تابستان

رفع مشکل پاک شدن آرایش در تابستان

در فصل گرما یکی از مشکلات خانم ها پاک شدن چراغانی بر اثر تعرق و گرما می باشد که به زبان گفته می شود رسم آب شده است.برای آنکه بتوانید مدت زمان آرایشتان را بسیار کنید و قاعده با دوام تری داشته باشید در این مطلب ابو دکتر راهکار هایی را به شما موعظه مثال ایم. در ادامه در مطلب آرایشی و زیبایی در مورد رفع مشکل پاک شدن آرایش در تابستان بیشتر می گوییم.

رفع مشکل پاک شدن آرایش در تابستان

حتما شما هم دوست دارید وقتی به آرایش آراستگی خود را رسم کرده اید تا نهایت روز به همان شکل باقی بماند، اما در هوای گرم با گذشت چند ساعت آگاه می شوید آرایش روی صورتتان پاک یا خراب شده است. گرمای هوا گاهی باعث ذوب شدن و خراب شدن چراغانی روی صورت می شود. آیا دوست دارید بدانید چطور می توانید بر این مشکل چیره شوید؟از شوینده های صورت بدون چربی برای پاک کردن صورت پیش از زیب کردن استعمال کنید تا با این کار اگر چربی روی صورتتان است پاک شود. سپس با حوله یا دستمال تمیز صورت را پاک کنید.

از یخ استفاده کنید

این روش را کثرت از متخصصان پوست و زیور آیین منظور می کنند. یک تکه یخ بردارید و به آرامی روی کل صورتتان بکشید. بدون اینکه فشاری وارد کنید به آرامی صورت را با تکه ای یخ ماساژ دهید. سپس با یک حوله تمیز صورتتان را خشک کنید و آیین بندی کردن را آغاز کنید. این روش باعث می شود پوست خنک شده و منفذها باز آن بسته شود، همین کار از خراب شدن آرایش شما در طول روز نهی و امر می کند.

ضد آفتاب

از ضد آفتاب هایی استعمال کنید که سبک هستند، می توانید از ضد مهر های مایع استعمال کنید.چه بخواهید رسم ساده ای در طول روز داشته باشید چه بخواهید آرایشی درهرصورت بارکش و سواری باردار ثقیل تر برای یک میهمانی، کاربرد از پرایمرها زیر زینت چند تالیف دارد. پرایمرها از خراب شدن زودهنگام چراغانی شما جلوگیری می کنند. پرایمر پایه زینت را برای شما فراهم می کنند. اگر پوست چربی دارید و زود به زود عرق می کنید حتما یک لایه پرایمر بیشتر به ناحیه ناصیه اقبال و خط روی بینی بزنید. از پرایمر مات برای شتا کاربرد کنید که باعث براق شدن چهره نشود و حالت جبلی صورتتان را از بین نبرد.

رفع مشکل پاک شدن آرایش در تابستان

وقتی هوای خارج به قدری گرم است که دریافتن می کنید همه چیز اطرافتان را ذوب می کند! رابطه داشتن چند لایه آرایش به شما کمکی نمی کند . پس بهتر است از مواد آرایشی مصرف کنید که سبک تر هستند و عایل نیست چند لایه از آنها بزنید تا به خوبی پوست شما را پوشش دهد.

اسپری تثیبت کننده

بسیاری از ستاره هایی که روی فرش قرمز می آیند از این اسپری ها برای ثابت ماندن آرایش استفاده می کنند، شما نیز می توانند شبیه یک فرد مشهور، آرایشی داشته باشد که ساعتها روی پوستتان بماند. اسپری را با گزند تفرق از صورت بگیرید و با مراقبت از اینکه اسپری وارد چشمتان نشود، روی پوست اسپری کنید. حالا دیگر عایل نیست چشم انتظار پایه آمدن آرایشتان در گرما شوید.

رفع مشکل پاک شدن آرایش در تابستان

محصولات ضد آب

چه کرم پودر می زنید چه ریمل، برای ماندگاری بیشتر از ضد آب ها کاربرد کنید. این محصولات می توانند تا ساعتها روی صورت شما بمانند و ویژه و عام زمانهایی است که شما نمی خواهید زود آرایشتان را پاک کنید. یا در هوای گرم به سورچرانی می روید. با استعمال از ضد آب ها دیگر نیازی نیست امیدوار گرما و خراب شدن آرایشتان باشید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *