به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
همسرداری و یک دنیا شیرینی و تلخی

همسرداری و یک دنیا شیرینی و تلخی

برای هر دوره از زندگی باید آموزش ها و دانستنی هایی مرتبط به اقتضای زمانی خود را داشته باشیم و به این مسئله واقف باشیم که در چه شرایطی چه عکس العمل و رفتار کنشی داشته باشیم تا زندگی بدون حاشیه در کنار عزیزان خود داشته باشیم و از تنش های ممکن در زندگی برای بهبود بهتر زندگی دوری جوییم. همسرداری نیز یکی از همین آموزه هاست که می تواند شاکله زندگی را از ابتدا تا انتها تشکیل دهد. با وب سایت خانوم گل همراه باشید تا با همسرداری و یک دنیا شیرینی و تلخی آن کمی آشنا شویم.

همسرداری و یک دنیا شیرینی و تلخی
همسرداری و یک دنیا شیرینی و تلخی

جذابیت برای بانوان

برای مجذوب کردن یک خانم نسبت به خودتان باید این موضوع را بدانید که تا به حال به این مطلب فکر کرده اید که ابتدایی ترین چیزی که در آقایان، نظر خانم ها را جلب می کند، کدام قسمت از بدن آنها است؟ درست است که این موضوع بیشتر سلیقه ای می باشد و ممکن است در انسان های گوناگون فرق داشته باشد ولی براساس آمار، این علاقه مندی را رتبه بندی کرده ایم و به نتیجه رسیدیم که مردان اکثرا به واسطه ی همسریابی مدام در تکاپوی راهی برای وارد شدن به قلب زنان بوده‌اند.

شخصیت نوع برخورد و سبک فکر در مردان و زنان یکی از مهم ترین وجه های جذابیت است، از لحاظ شخصیتی شناختن اولین چیزی که نظر زنان را درباره مردان جلب می‌کند، موردی است که آگاهی از آن راه را برای نفوذ به قلب زنان آسان تر و قابل دستیابی‌تر می‌کند.

همسرداری
همسرداری

دعواها و آشتی ها

فراز و نشیب در رابطه ها باعث خیلی از شکل گیری های متفاوت رابطه ها شود. اگر از هر کدام از همسران تقاضا شود تا در مورد زندگیشان مطالبى بگویند و یا بنویسند, صحبت های زیادى براى گفتن خواهند داشت و البته این مطلب چندان تعجبى هم ندارد. چرا که تمام زنان و مردان خوبى و زیبایى را دوست دارند.تنها چیزى که مایه ی تعجب مى باشد همین است که با وجود شناخت زنان و مردان از خوبی‌ها و بدی‌ها، گاهى اوقات آنان زشتى را بر زیبایى بیشتر ترجیح مى دهند.

شاید دوری کوتاه اتفاق مناسبی برای یک رابطه باشد. نمى توان گفت که قهر کردن کار نادرستی است چرا که گاهى دوری، آخرین و شاید مناسب ترین وسیله ی مقابله با افرادى باشد که ادامه ی رابطه با آنان به زیان مى باشد. یک زوج، ایده آل های فکری در ذهن خود دارند. تصور اکثریت زوجین بر این است که براى داشتن یک رابطه ی مناسب و منطقى در زندگى مشترک باید به آن صورت رفتار نمایند که علاقه دارند با خودشان آن گونه رفتار شود. در حالى که حقیقت های زندگى برعکس این را مى گویند.

همسرداری
همسرداری

تعریف و تمجید

از یکدیگر تعریف کنید چون همین اتفاق کوچک کمک شایانی به رابطه شما خواهد کرد شاید عجیب باشد ولی خیلی رایج است که مردان، زنان باهوش را دوست ندارند و دلشان می‌خواهد همسر آنها نسبت به آنان اطلاعات کمتری داشته باشند. این موضوع به آنان حس برتری می‌دهد و برخلاف این موضوع حس حسادت و رقابت آنها را برمی‌انگیزد. بنابراین اساس جلوی آنها ابراز دانایی نکنید و تا جایی که می‌ توانید با وجود توانایی جسمی و هوش‌تان از آنان یاری بخواهید. به همسر خود احترام بگذارید و به جای رقیب سازی، او را تایید کنید.

مردان زمانی را برای خود می خواهند

تمام انسان ها به زمانی برای تنهایی با خود نیاز دارند اگر چه مردان سعی می کنند در بسیاری از فعالیت های خانواده مشارکت کنند اما همه آنها نیازمند تاین هستند که زمانی مخصوص خود داشته باشند. زمانی که به تنهایی تفکر کنند. آنها گاهی دوست دارند کسی در کنار آنها نباشد و به تنهایی به کارهای مورد علاقه خود بپردازند. وقتی هر کدام از زوجین زمان و مکانی را برای تنهایی داشته باشند، میزان زیادی به هم علاقه مند خواهند شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *