به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
مشکل میکروفن های گوشی پیکسل

مشکل میکروفن های گوشی پیکسل

آیا علم دارید در تفهیم که شما با افتخار و تواضع در هیئت نهج وجد گوشی‌های پرچم‌دار دارای توشه آهنگ نمایش با روشنی تمثال Quad HD بحث و جستجو می‌کنید، هنوز هم آشکاری عکس HD، فزون ترین و کمترین غالب اکثر و اقل استاندارد فراخی را در بین گوشی‌های کاملاً دنیا‌ دارد؟ یا حتی قطر‌های ورقه اسباب نمودن گوشی به نظر می‌رسد وفاق به ناحیه و کشور و یا مقیاس ترفیه اقتصادی دارد. در ادامه در مطلب فناوری در مورد مشکل میکروفن های گوشی پیکسل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مشکل میکروفن های گوشی پیکسل

خب پس با ما همراه باشید تا انتهایی معلومات درباره راه رو‌ به رشد گوشی‌های کودن که در گزارش پژوهشی نوگرا DeviceAtlas منتشر شده است را معاینه کنیم. در این اعلان مواردی چون محبوب‌ترین اندازه‌های ساز نشان دادن گوشی در سال ۲۰۱۷ را از مرآت آیین معاینه داده‌های ترافیکی وب در سراسر آفاق به‌دست آورده‌اند و به نظر می‌رسد که ساز ارائه بزرگ‌تر، در کشور‌های در حال عمارت از شایعه ‌بیشتری منتفع بوده است.

خب به نظر هم اهل حساب می‌آید، زیرا در ندرتاً جوامع در حال توسعه، در بخش‌های کشتگر با کاهش بزک کامپیوتر‌های شخصی، اشخاص به طور مستقیم به گوشی‌های ذکی روی آورده‌اند و خرابکار آشوبگر فناورانه را به راه انداخته‌اند، به‌طوری‌که در گوشی‌های ذکی چیز در جیب و کوله‌پشتی‌ها به اولین قدرت و و بی همسر وسایل محاسباتی تطور شده است، پس بدین لحاظ نوا آذوقه نمودن بزرگ‌تر، طبیعتا بهتر نیز است.

به آدرس مثال، مقیاس ورق نمایش ۵.۷ اینچی در کشور‌های مالزی و مصر از شهرت بیشتری برخوردار است، به طوری که بین ۸ تا ۱۲ درصد از مقیاس گوشی‌های خرید رفته در بازارچه را به خود مختص داده‌اند و به ورا آنگاه آن اشل آجل نیز دم به گوشی‌های با پایه ۵.۵ اینچی است که در هند و مالزی در حدود ۲۵ درصد از بیع گوشی‌های این دو کشور را در بر رنجیده است.

مشکل میکروفن های گوشی پیکسل

عدد زرین فام معدل ساز ارائه در سطح گیتی افق ها ۵ اینچی است، مسلماً گوشی‌هایی با تعداد کوچک‌تر آشنا ۴ اینچی نیز همچنان درصد زبرین از بازار را پنهان سازی می‌دهند، به خاطر محبوب بیش از ۹ درصد در ایالات متحده و نیز بیش از ۱۶ درصد در آفریقای جنوبی. مسلماً باید در نظر داشت که اکثر این حالات طرفه العین به اپل است.

شایعاتی نیز در فرس اپل به گوش می‌رسد که حدوسط وزن پایگاه سامان نشان دادن گوشی‌های آن به طرز معنا‌داری در این سال‌ها رشد کرده است. به هر حال هدف محرز بوده و عزب منهاج جسم هم عنان شدن با علم و تعشق به سوی ترفیع است.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *