به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
پوشش مناسب خانم ها در فصل بهار

پوشش مناسب خانم ها در فصل بهار

یکی از زیباترین چیزهایی که ی زن میتونه داشته باشد بدن و اندامشه . براین اساس دستور بدین آرایشیک ازتون ی خواهشی بکنه و اون اینه که تا جایی که میتونین به اندامتون عظمت بدین و نزارین ی چیزهایی مثل وزنه از شما آویزون باشه . چون ممکنه وصله زینت شما رو به خطر بندازه. اما حواستون به مدل لباس هم باشه.ممکنه گاهی روزگار نظر شخصی یکی از مردها با بقیه فرق داشته باشه ولی باید به عرضتون برسونم که این آمارها نظر اکثریت مردها رو نشون میده که این مدل های لباس زنانه را اغلب می پسندند و براشون جذابتر است.  در ادامه در مطلب مد و زیبایی در مورد پوشش مناسب خانم ها در فصل بهار بیشتر صحبت خواهیم کرد

پوشش مناسب خانم ها در فصل بهار

در مورد مدل لباس زنانه مردها اکثر براساس لباس های تنگ و جذب هستند  و لباس زنانه های جذب رو بیشتر برای خانم ها می پسندن . اون ها عاشق این هستن که خانم ها شلوار جین جذب عدو با تاپ یا تی شرت جذب بپوشن و گوشوار های گرد و گردن بند ظریف بالای سینه  بندازن.از بین مدل لباس زنانه بلند هم مردها، ماکسی مشکی رو خیلی اکثر قبول دارن .

آقایون اصلا دلشون نمی خواد که خانم ها تونیک ، جوراب و جوراب شلواری بپوشن چون اونا میگن خانم ها با تونیک شبیه زن های حمال آبستن میشن مخصوصا تونیکی که با جوراب شلواری مغلق و روشن بشه . هم باید بگم آقایون اصلا خانم هایی رو که یک تن قاعده دارن رو نمی پسندن .

از نظر اونا آیین بندی باید ساده ، کم رنگ و ملایم باشه .ی چیز دیگه به خانم های عزیز بگم که آقایون از کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارن هم خوششون نمیاد چون عاطفه حس میکنن که خانم ها بالانس قیام و جلوس و راه رفتن ندارن .پس سعی کنید اغلب از کفش هایی که پاشنه های استاندارد دارن کاربرد کنین تا مورد پسند واقع بشین.تقریبا حداکثر پاشنه ی کفش شما ۴ سانت باشه .

لباس های کم رنگ و بدون آستین هم زیاد برای آقایون جذاب نیست ، اونا دوست دارن لباس ها رنگ های شاد و جذاب داشته باشن وآستین دار باشن حکماً نه اینکه حتما آستین لباس بلند باشه  کوتاه هم باشه باز از نظرشون جذاب تر از لباس های بدون آستین می باشد.

پوشش مناسب خانم ها در فصل بهار

از نظر آقایون ، لباس هایی هم که دنباله دار هستن  و آستین های آویزون دارن گزینه های قابل قبولی نیستن و اکثر خانم ها رو شلخته نشون میدن تا جذاب . و این که لباس هایی که کوچک تر از سایز خودتون باشه رو نپوشین مثلا اگرخیلی لاغر هستین و ی لباسی که از سایز خودتون کوچک تره ولی به تن شما میخوره رو نپوشین چون اون لباس تو تن شما کوچیک تر و مثل لباس بچه ها دیده میشه و اصلا جذابیتی نداره .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *