به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب

چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب

مرتب بودن وسایل در خانه و محل زندگی شما یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید زیرا که شما وقتی در محیطی هستید که از نظر پاکیزگی کامل می باشد آرامش خاطر دارید و به راحتی می توانید به کارهایی که قصد انجام آن ها را دارید بیشتر تمرکز کنید. در ادامه این بخش از سری مقالات آرایشی و زیبایی قصد داریم درباره چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب صحبت کنیم؛ با خانوم گل همراه باشید.

چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب
چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب

در باره این موضوع می توان گفت که نظم دهی به میز آرایش، شیوه های گوناگونی برای مرتب کردن و طبقه بندی لوازم روی میز آرایش وجود دارد ولی پراهمیت ترین مطلب این است که از وسایل نظم دهنده استفاده نمایید و وسایل خود را روی میز رها نکنید. چند ظرف مناسب یا لیوان بردارید. بهتر این است که ارتفاع زیادی دارا باشند تا لوازم آرایشی در آنها جای گیرند. درون ظرف را از شن رنگی، و وسایل تزیینی و یا مانند آنها پر نمایید. در این صورت است وسایل آرایشی در انها به راحتی جای می گیرند.

همچنین اگر دوست دارید می توانید یک یا چند ظرف شیشه ای یا لیوان بلند بردارید، تا لوازم آرایشی به آسانی درون آنها جای بگیرند حتی یک ظرف بزرگ شبیه به قالب برای آماده کردن کیک. اگر از افرادی هستید که علاقه  دارند همه چیز در مقابل چشم‌شان باشد، مناسب تر است به دنبال این شیوه بروید. یک قالب کیک فلزی هم می تواند به میز آرایش شما نظم بسیار زیادی بدهد و دکوراسیون لوازم آرایشی را بهتر نماید.

حتی با تمام این ایده های می توان به این مورد نیز اشاره کرد که یک قالب کیک فلزی هم می تواند به میز آرایش شما را کاملا مرتب نماید و چیدمان لوازم آرایشی را مناسب تر کند در هر خانه ای شیشه سس، رب و مربا پیدا خواهد شد. تعدادی از آنها را بردارید و به سلیقه دلخواه خودتان تزیین نمایید.فرق این روش با پیشنهاد اول این است که باید دهانه شیشه زیاد عریض نباشد. تعدادی شیشه سس، رب و مربا را بردارید و به سلیقه دلخواه خودتان تزیین نمایید.

چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب
چگونگی داشتن یک میز آرایش مناسب

در تمام فروشگاه ها جای لوازم آرایشی و بهداشتی موجود است. به سادگی می توانید با خریداری یکی از مدلها، میز توالت در دکوراسیون اتاق خواب خود را نظم دهید و مرتب نمایید. جای لوازم آرایش رومیزی در بازار به صورت جعبه های خاص و آماده وجود دارد. از گلدان‌های زیبا اشتفاده نمایید. بهتر است گلدان ها در اندازه متنوع  باشند تا با توجه نوع لوازم آرایشی، از اندازه دلخواه آنها استفاده شود. استفاده از گلدان هایی در اندازه های مختلف تا بر حسب نوع لوازم آرایشی، از اندازه ی دلخواه آنها باشد

با در نظر گرفتن تمام این موارد سبدهای ساده هم می توانند برای نظم دهی و چیدمان میز آرایش عروس مورد استفاده شما جای گیرند. البته باید به این مطلب نیز اشاره کنیم که در مورد استفاده از سبدها، بهتر است وسایل بزرگتر را داخل آنها قرار دهید. سبدهای معمولی هم می توانند برای مرتب کردن کرم ها و لوازم آرایشی بزرگ مورد استفاده قرار گیرند یک وسیله دو طبقه ساده هم می تواند برای دکوراسیون لوازم آرایش روی میز توالت به شما یاری رساند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *