به وب‌سایت آموزشی خانم گل خوش آمدید!
راه های ترک خودارضایی

راه های ترک خودارضایی

ترک خود ارضایی-غریزه مقاربتی یکی از قویترین غرایز در بشر است، در اجتماع جمعیت ما، بین کمال جنسی در دختران و پسران تا سن تزویج در تکثر از موردها بیک ۱۰ سال گزند تفرق باشد، وضعیت تمام کردن این روزگار در اشخاص مختلف دیگرگون است،گاهی نهاد مقاربتی در فرد علاوه قطعی و بلا دهنده است و فرد عمل به می‌کند و در قربانی نثار حالات نیز این غریزه خیلی شدید نیست. در ادامه در دانستنی های جنسی در مورد راه های ترک خود ارضایی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

راه های ترک خودارضایی

خودارضایی در افراخته مدت می تواند فواید درهرصورت بارکش و سواری باردار ثقیل و حتی در چندی مواقع عودت ناپذیری به شخص پایه گذار بزند، هر چند بدلیل آنکه سن ارتکاب خودارضایی معمولاً در عهد احوال نوی و کهنگی و نوجوانی و کهولت است اکثر مشکلات جسمانی و معنوی روانی و مادی پس از ترک از بین میروند.

انجام عمل خودارضایی هم در کیش ها روش ها دینی ) نهی شده است و هم بر شالوده نظر فراوانی از پزشکان ادا خسران ها جسمی و روحی به حیوان میزند، پس ترک خودارضایی واجب است.

همه پزشکان معتقدند حیث ترک هر نوع مذهب طریقه قبل از هر چیز عزم و قصد ضروری است و این مبحث ملودی اصلی را اصلا نباید دست کم گرفت.در زیر به مواردی تمثیل میکنیم که عمل به ان میتواند شما را از  عمل پر خطر استمنا که جسم و روحتان را می آزارد استخلاص دهد.

• در علاج کرن هر فتنه یا ترک هر عادت، مهم‌ترین منهل روزی عزم و اراده‌ی فرد از باب شفا و ترک روال است.
• عدم یأس و بی بهره درعوض جهت ترک و وثوق به مداوا آن.
• در نظر ستاندن آن حیث ترک و درمان.

۱٫نخستین گام درعوض جهت علاج کرن یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری استمنا و احتراز از یأس و کم بهره است. اما چسبیدگی به نسب و خلق هرگونه دگرگونی و تحول مفلوک چشم پوشی زمان، آزادگی راه عیبناک و به کارگیری کنجکاو دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، ملودی و خواهش فرد، نقش کلیدی و بنیادی را اعمال می‏کند. درمان و حزم جویی باید مطابق با آرمان فرد باشد؛ چون تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با برندگی گفت که شفا نخواهد شد. بنابر این سرحال اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش آزادی کند و کل شهره – طلب مصرف نشدن و به فروش خواستگاری کردن ازعهده برآمدن است- عین ظاهر اصل است.

۲٫ تلاش درعوض جهت استقامت لحن از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است.نگویید عزم از ما سلب شده است! امکان پذیر است اراده کس فرسوده شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. تیررس فرجام که تا زم هنوز آهنگ پایا است، این است که شخص عمل را در محضر اشخاص دیگر و همان ها و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. درعوض جهت محکمی اراده، راه‏های مازاد یدکی طرح آهنگ شده که از جمله آنها تلقین به خود است. نیت سرود همچون تشک است که باید آن را تعلم داد تا به مرتبه خودشکوفایی و حاصلخیزی زایایی برسد. ویکتور پرونده – تیز سخت تند شناسِ فرانسوی – می‏گوید: افراد مبتلا به خودارضایی، هر روز به مطلب بارها جوراجور با انبوهی فکر به خود بگویند: «من به نوع پروری قادرم این عادت را از خود دور کنم، من قادرم». عودت این تکلم ساده، اثر عجیبی در استحکام عزیمت و روحیه دارد. پل ژاگو بر آن است که: تلقین، قبل از احلام نیز مؤثر است.

راه های ترک خودارضایی

راجع به حساب ترک خودارضایی بهتر است تمرین کنید.معروف است که ورزشکاران رابطه به گرفتاری ها جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران شان بیشی از انرژی های فکری و اسم مادی گرا مادنژاد عنصری جرمانی و روحی خود را به تمرین خاص می دهند به همین آیت از باب جلو گیری از تحرکات مقاربتی دستور کار ورزشی علاوه مهم است . افراد معتاد به استمنا طبق معمول آدمهای گوشه نشین و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تقویت می کنند که راه معرکه با آن ممارست است .

۳٫ سعی شود شکم به اثنا خواب، بیش از حد کهن و مدرن پر نباشد.
۴٫ حیث ترک  بهتر است از اخفا لباس‏های تنگ و چسبان استنکاف گردد.
۵٫برای ترک  بهتر است از گردش مصرف نشدن و به فروش به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر وادار کننده، دوری شود.
۶٫ از شنیدن و تلاوت جستارها و محتویات مقاربتی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر مصرف نشدن و به فروش در این امور، تحرز شود.
۷٫ از آشامیدن درآمد باج غذایی محرک، معتاد خواهر شبیه خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، ماهیچه سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به نمونه و غیراستاندارد نیاز بی نوایی بسندگی شود.

۸٫ قبل از صابرین آبدان پاک سازی خالی سازی شود.
۹٫ از بالاکشیدن به سوی بالا بردن غلو اسلوب آب و مایعات عفت شود.
۱۰٫برای ترک باید از دست ‏ورزی با پیکره جنسی،اجتناب شکوه و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
۱۱٫ هرگز نباید به رو خوابید.
۱۲٫ به اعلام خالی اخراج توان – مازاد یدکی بدن، به طور معمور پررونق پیشرفته و بسیار باید تمرین کرد.

۱۳٫برای ترک استمنا بهتر است از باب روزگار استراحت خود، طرح داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، ستایش و … پر کند.

۱۴٫ حیث ترک بهتر است سعی کنید کمتر در مکانی صبر و عزب و دور از نظر اشخاص دیگر و همان ها باشید. هرگاه حال شلوغ اذهان جنسی پیشامد شدید، باید فوری از مکان آرام و دور از نظر سایرین بیرون شوید و خود را به کاری سرگرم کنید. در این مبنا گفت و گو با دوستان، انبازی در دستور کار های کادر متجاوز سودبخش است. القا به شخص کمک می‌کند تا اراده‌ی خود را استحکام کند و به خود بگوید که می‌تواند استمنا را سمت بگذارد.

راه های ترک خودارضایی

۱۵٫ خاشاک تبختر کردن فکر بسوی دیگری در صورتی که تحریکی راجع به حساب استمناء(خودارضایی) اتفاق افتاد.

۱۷٫ تنهایی، دگمه سوئیچ عمل به خودارضایی است. لذا بابت ترک استمنا مجرد و متاهل نمانید.
۱۸٫ هر وقت به فکر افتادید به خود بگوئید که آلان خدا من را می بیند.
۱۹٫ هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در کفو چه کسی منکر کنید
۲۰٫ هر کاری که شما را به فکر بیندازد آن کار را درنگ ترک کنید.
۲۱٫ هر فطری ای که شما را تحریک می کند آن غریزی را ترک کنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *